• info@kekovaholiday.com
  • 05352243806

Kekova Paylaşımlı Günlük Turlar

Rezervasyon yap

  • Kekova Paylaşımlı Günlük Özel Turlar
  • Paylaşımlı Turlar

  • Paylaşımlı Tur İçin Her Gün  Hareket Eden Teknemizle 10:15 Kekova Yat Lİmanı Teknemizde Buluşuyoruz
  • 10/30 hareket
  • Dahil olanlar;Tekne Turu,Öğle Yemeği(barbekü)ve yanında mevsim yemekleri),Çay ikramı,Meyve İkramı ETC
  • Dahil Olmayanlar;Ören Yeri Girişleri,Su Sporları,Tekne Barı
  • Kekova Paylaşımlı Tekne Turuna Katılmak İsteyenler Bizimle İletişime Geçerek Detaylandırıp Rezervasyon Yapabilirler..
  • Özel Turlar İçin Bilgi Alınız
Kekova Paylaşımlı Tur Rotası
Akvaryum Koyu 35 dk Yüzme Molası,Batık Kent(kekova Adası),Tekneden Görerek Geçiyoruz,Esmralde koyu 30 dk yüzme molası,Korsan Mağrası Tekneden Görerek Geçiyoruz,Gökkaya koyu Yüzme Ve Yemek Molası 1 saat,Hamidiye Koyu 30 dk Yüzme Molası,Kale Köy Simena 1 saat serbest Zaman,Adalar Koyu 30 dk yüzme Molası Verip Turumuzu Tamamlıyoruz

Kekova Günlük Paylaşımlı Turlar Veya Tekneyi Özel Kiralamak İçin Rezervasyonuz sırasında Belirtin

Bazen Koyların doluluk oranı ve hava şartlarına göre Kaptan koylarda durak yerlerinde Değişiklik Yapabilir.
Rezervasyon Ve Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin.

Kekova Tekne Turu Fiyatları Saatlik,Yarım Günlük Veya Tam Günlük Kiralanan Sezon,Tekne Tipi,Tur,Kişi Sayısı,Tur Zamanı Ve Tur Rotasına Göre Değişmektedir.Rezervasyonunuz Sırasında Size Özel Ekonomik Fiyatlarınızı Alabilirsiniz.
YAPMANIZ GEREKEN BİZDEN KONUM İSTEYİP ROTAMIZI ÇİZMEKTİR.
Rezervasyon Yapılan Turlarda Tur Ücretinin 3"1 Kısmı Depozit Olarak İstenilebilir.

Tur Rotası

Akvaryum Koyu 10:30- 11/45

Paylaşımlı Turlar için Saat 10:00"da Teknemizde Buluşuyoruz Kale Üçağız Yat Limandan 10:30"de Ayrılıyorız....10 dk Yolculuğun Ardından Akvaryum Koyuna Ulaşıyoruz.Akvaryum Koyu Dip Tabanı Çok Net Olması Sebebiyle Akvaryum Adını Almıştır.

Tersahane Koyu 11:50 - 12:20

Akvaryum Koyundan Sonra Tersahane Koyuna Uğruyoruz Burası Likya Döneminde Tersehane Olarak Kullanılmış Roma Döneminde Kilise Ve Şapel Bulunmakta Doluluk Oranına Göre Burada 30-40 dk Molamız Oluyor.Başka Seçeneğimiz Esmeralda Koyunada Uğrayabiliyoruz Eğer Tersehane Koyu Dolu İse..

Batık Kent 12/10- 12/40

Batık Kent Kekova Adası Üzerinde Dolichista Kentidir.Burada Bilgilendirme Yapıyoruz Tekneden Görerek Geçiyoruz.Eğer Tersehane Koyu Dolu İse Esmeralda Koyuna Uğruyoruz.

Korsan Mağrası 12:40-13:00

Korsan Mağrası Doğal oluşumlu bir mağradır.Aynı zamanda akdeniz foklarının uğrak yerlerindendir.burada yüzmek yasak olduğu için tekneden resim alıyoruz ve gökkaya koyuna doğru ilerliyoruz.

Gökkaya Koyu 13:00 13:45

Gökkaya koyunda yüzme ve yemek molası için yaklaşık 1 saat boyunca duruyoruz.Gökkaya Koyu Yüzmek için İdeal Aynı Zamanda Su Sporları Yapabileceğiniz Nokta.Yemeği teknede alıyoruz ızgara tavuk ve 5-6çeşit köy yemeği sizleri bekliyor.daha sonra İkizler koyuna doğru yola çıkıyoruz.

HAMİDİYE KOYU 14:00-14:30

Gökkaya Koyundan Sonra HamidiyeKoyunda Yüzme Molası Veriyoruz.Bu koy tamamen Tarihi Ve İyotlu Bir koydur.burada denizin tadını Çıkartıyoruz..Ve Simena Kale Köye Doğru Yola çıkıyoruz Kale Köyde Yaklaşık 1 Saat mola veriyoruz.

Simena Kale Köy 15:10-16:15

Simena Kale Köy Minik Patikalari Ev Yapımı Dondurması,Hediyelik Eşya dükkanları Ve Güzeller Güzeli Kalesi İle meşhur Minik Bir köydür Burda yaklaşık 1 saat mola verdikten Sonra Adalar Arası Koyuna Devam Ediyoruz..

Kumlu İskele 16:15-17:15

Kumlu İskele Koyu Berrak Mavi Tonların Bulunduğu Dip Tabanı Kum Çok Güzel Bir Koydur Burda Son Yüzme Molasını Veriyoruz Ve Ardından Meyve İkramımız Oluyor..