• info@kekovaholiday.com
 • 05352243806

Kekova Paylaşımlı Günlük Turlar

Rezervasyon yap

 • Kekova Paylaşımlı Günlük Özel Turlar
 • Özel Turlarda 5 Kişiden Fazla Turlar İçin Bizden Fiyat Almanız Gerekmetedir.

  Turlarımızda Güneşten Koruyucu Gereçler Ve Havlu Yanınzda Getirin.

 • Özel Tur Rotası Farklıdır Bilgi Alınız.

 • Paylaşımlı Turlar

 • Paylaşımlı Tur İçin Hareket Eden Teknemizle 10:00 Kekova Yat Lİmanı Teknemizde Buluşuyoruz
 • 10/30 hareket
 • Dahil olanlar;Tekne Turu,Öğle Yemeği(barbekü)ve yanında mevsim yemekleri),Çay ikramı,Meyve İkramı ETC
 • Dahil Olmayanlar;Ören Yeri Girişleri,Su Sporları,Tekne Barı
 • Kekova Paylaşımlı Tekne Turuna Katılmak İsteyenler Bizimle İletişime Geçerek Detaylandırıp Rezervasyon Yapabilirler..
 • 10:00hareket 17:00 dönüş
 • Özel Turlar İçin Bilgi Alınız

Kekova Günlük Paylaşımlı Turlar Veya Tekneyi Özel Kiralamak İçin Rezervasyonuz sırasında Belirtiniz(Paylaşımlı Turlarımızda Müzik Yayını Yoktur)İlk olarak akvaryum koyunda yüzme molası ayrıca bu koyda çay ikramımız oluyor burada toplam 35-40 dk duruyoruz daha sonra tersahane koyu vEya Esmeralde Koyu tekrar 35-40 dk yüzme molasından sonra batık şehiri tekneden görerek geçiyoruz bir sonraki durağımız korsan mağrası oluyor mağraya yaklaşıp tekneden resim alıyoruz mağradan sonra gökkaya koyunda yemek molası için duruyoruz ve daha sonra burç koyu soğuk su koyunda tekrar 35-40 dk yüzme molası verip simena kale köye doğru yola çıkıyoruz kale köyde 1 saat serbest zaman kale köyde ısrarla ev yapımı dondurma yemenizi tavsiye ediyoruz.daha sonra adalar adalar arası koyunda yüzme molası veriyoruz turumuzu tamamlıyoruz.bezen koyların doluluk oranı ve hava şartlarına göre Kaptan koylarda durak yerlerinde Değişiklik Yapabilir.
Rezervasyon Ve Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin.

Tur Rotası

Akvaryum Koyu 10:30- 11/45

Paylaşımlı Turlar için Saat 10:00"da Teknemizde Buluşuyoruz Kale Üçağız Yat Limandan 10:30"de Ayrılıyorız....10 dk Yolculuğun Ardından Akvaryum Koyuna Ulaşıyoruz.Akvaryum Koyu Dip Tabanı Çok Net Olması Sebebiyle Akvaryum Adını Almıştır.

Tersahane Koyu 11:50 - 12:20

Akvaryum Koyundan Sonra Tersahane Koyuna Uğruyoruz Burası Likya Döneminde Tersehane Olarak Kullanılmış Roma Döneminde Kilise Ve Şapel Bulunmakta Doluluk Oranına Göre Burada 30-40 dk Molamız Oluyor.Başka Seçeneğimiz Esmeralda Koyunada Uğrayabiliyoruz Eğer Tersehane Koyu Dolu İse..

Batık Kent 12/10- 12/40

Batık Kent Kekova Adası Üzerinde Dolichista Kentidir.Burada Bilgilendirme Yapıyoruz Tekneden Görerek Geçiyoruz.Eğer Tersehane Koyu Dolu İse Esmeralda Koyuna Uğruyoruz.

Korsan Mağrası 12:40-13:00

Korsan Mağrası Doğal oluşumlu bir mağradır.Aynı zamanda akdeniz foklarının uğrak yerlerindendir.burada yüzmek yasak olduğu için tekneden resim alıyoruz ve gökkaya koyuna doğru ilerliyoruz.

Gökkaya Koyu 13:00 13:45

Gökkaya koyunda yüzme ve yemek molası için yaklaşık 1 saat boyunca duruyoruz.Gökkaya Koyu Yüzmek için İdeal Aynı Zamanda Su Sporları Yapabileceğiniz Nokta.Yemeği teknede alıyoruz ızgara tavuk,balık yada köfte ve 6-8çeşit köy yemeği sizleri bekliyor.daha sonra İkizler koyuna doğru yola çıkıyoruz.

İkizler Koyu 14:00-14:30

Gökkaya Koyundan Sonra İkizler Koyunda Yüzme Molası Veriyoruz.Bu koy tamamen Doğal Agaçlık İyotlu Bir koydur.burada denizin tadını Çıkartıyoruz...Eğer Bu Koyda Doluluk Oranı Nedeniyle Mola veremessek Hamidiye KoyunaDoğru Yola çıkıyoruz Daha Sonra Bir Sonraki Durağımız Simena Kale Köy Oluyor

Simena Kale Köy 15:10-16:15

Simena Kale Köy Minik Patikalari Ev Yapımı Dondurması,Hediyelik Eşya dükkanları Ve Güzeller Güzeli Kalesi İle meşhur Minik Bir köydür Burda yaklaşık 1 saat mola verdikten Sonra Adalar Arası Koyuna Devam Ediyoruz..

Adalar Arası Koyu 16:15-17:15

Adalar Arası Koyu Tarihi Kalıntıların Olduğu Güzel Bir koydur Burda Yaklaşık 30 dk Durduktan Sonra meyve Molamız Oluyor daha sonra tekneye bindiğimiz noktaya geri gidiyoruz