• info@kekovaholiday.com
  • 05352243806

Yatılı Turlar

Rezervasyon yap

Kekova Mavi yolculuk turları
kekova Bölgesinde gerçekleştiriyoruz.üçağızdan köyü  demir alan teknemiz Tur Rotasındaki Koylarda konaklama ve koyları gezme imkanı veriyor.Teknemizde akdenizin zengin mutfağından en lezzetli olanları sizlere sunuyoruz.teknemizin barından gün batımı içki keyfi sizi bekliyor ayrıca içkini yanına vereceğimiz mezelerle akdenizde olduğunuz her an hatırlayacaksımız.kekova mavi yolculuk turlarında stresten uzak şehrin kalabalığını unutup tam anlamıyla dinlenirsiniz.
12 kişi kapasiteli 6 adet klimalı kabin, 2'si  double yataklı, 4 kabinde ise 2' şer single kabin bulunuyor.
Teknik Bilgiler: Türk Bayraklı iki direkli gulet, güverte uzunluğu 28.00 m, eni 7.50 m, Draft 2.80 m, Motor 450 HP Iveco, jeneratör, temiz su 10.000 lt, yakıt 4.000 lt.
Konfor / Eğlence: Güneşlenmek için minderli geniş güverte alanı, büyük masasıyla tenteli-minderli arka güverte, şezlonglar, yemek masası ve barıyla geniş bir salon, müzik seti, TV, VCD, CD arşivi, dıştan motorlu fiber  bot, maske, şnorkel, palet ve balık avı malzemesi.
Ekipmanlar: Her türlü denizcilik ekipmanları, Telsiz cijazı, Radar, GPS, Otomatik pilot sistemi, araç ve GSM telefon sistemleri, can yelekleri, yangın söndürücüler, tam donanımlı mutfak, derin dondurucu, buz kutuları, buz makinesi, çamaşır yıkama makinası, saç kurutma makinası.
Kabin bilgileri: 6 adet geniş ve ferah kabin, 2 'sinde FB yatak, 4 kabinde ise çift kişilik single yatak bulunuyor. Tüm kabinler klimalı ve duş-tuvaletledir. Kabinlerin hepsinde pencere, dolap, komodin, ayna vardır.
Mürettebat: 3 kişi (kaptan, aşçı, tayfa) Mürettebat'ın kendine ait kabinleri bulunmaktadır.
Farklı Modellerde Yatılı Tur Teknemiz Vardır Bilgi Alınız
Erken Reservasyon indirim imkanı

Rezervasyon Yapılan Turlarda Tur Ücretinin 3"1 Kısmı Depozit Olarak İstenilebilir.

Tur Rotası

Koca Karı Koyu 10:00-12:00

Koca Karı 1960 Larda 5 yaşlı bayanın bu koyda yaşamasından Dolayı Koca Karı Koyu Adını almıştır çok temiz berrak bir koyudur.

Akvaryum Bay 12:00-13:30

Akvaryum Koyu Dip Tabanı Derin Olmasına Rağman Çok Net Görünen Çok Temiz Bir Koydur.boğazda olduğu için tercih edilen Bir Koydur

Karaloz(salyongoz) Koyu 13:30-15:00

Karaloz Koyu Kekova Adasının En Doğusunda Bulunan Girdikçe içe doğru Giden Bir adıda salyangoz koyu olan enfes bir koydur.

Gökkaya Koyu 15:00-17:30

Gökkaya Koyu Su Sporları Yapılan Çok Büyük Bir Koydur.Ayrıca Yanında Bir Mağra Vardır kekova bögesinde İrili Ufaklı Bir Çok Koy Vardır Yatılı Turlarda Gün Sayısına Göre Kaptan Rota Çizmektedir